EurosportLivescore

 
Loading
 
Grupa F
 Zespół PktMZPdp+/-
1.
Lokomotiv Kuban
 2010100795653142
2.
PAOK Thessaloniki
 1610847267260
3.
Pinar Karsiyaka
 16106578076317
4.
Buducnost VOLI Podgorica
 131038784797-13
5.
Stelmet Zielona Gora
 131037722809-87
6.
BK Ventspils
 121028665724-59
Grupa E
 Zespół PktMZPdp+/-
1.
Lietuvos Rytas
 18108284077466
2.
Banvit
 16107478876820
3.
Krasny Oktyabr
 161064759765-6
4.
CSU Asesoft Ploiesti
 151065814833-19
5.
KK Partizan
 131038734774-40
6.
Hapoel Migdal Jerusalem
 121029806827-21
Grupa D
 Zespół PktMZPdp+/-
1.
BC Khimki
 181082872756116
2.
Besiktas Integral Forex
 17108377370568
3.
Union Olimpija
 16106480078218
4.
BC Zenit St. Petersburg
 151056808809-1
5.
Szolnoki Olaj
 131037748822-74
6.
VEF Riga
 111019705832-127
Grupa C
 Zespół PktMZPdp+/-
1.
Acea Roma
 17107482677353
2.
Nancy
 16106477674234
3.
Baloncesto Sevilla
 15105677675719
4.
CEZ Nymburk
 151075771780-9
5.
EWE Baskets Oldenburg
 1410467377370
6.
Proximus Spirou
 131037705802-97
Grupa B
 Zespół PktMZPdp+/-
1.
Herbalife Gran Canaria
 2010100837704133
2.
Telenet BC Oostende
 1610747687662
3.
Dijon
 161074710739-29
4.
FoxTown Cantu
 141046738752-14
5.
Lyon-Villeurbanne
 131038744791-47
6.
Artland Dragons
 1110110725770-45
Grupa A
 Zespół PktMZPdp+/-
1.
Strasbourg
 181010274270141
2.
Brose Baskets Bamberg
 16106476867296
3.
Paris-Levallois
 151065753759-6
4.
CAI Zaragoza
 15105783181219
5.
Telekom Baskets Bonn
 141047774851-77
6.
Grissin Bon Reggio Emilia
 121028735808-73
Grupa J
 Zespół PktMZPdp+/-
1.
BC Khimki
 1165151244963
2.
FoxTown Cantu
 96334544495
3.
Limoges
 96334304300
4.
PAOK Thessaloniki
 7615421489-68
Grupa I
 Zespół PktMZPdp+/-
1.
Acea Roma
 1064247344231
2.
Cedevita Zagreb
 106425004937
3.
Krasny Oktyabr
 9633471482-11
4.
CAI Zaragoza
 7615434461-27
Grupa H
 Zespół PktMZPdp+/-
1.
Herbalife Gran Canaria
 1165152246260
2.
Banvit
 1064248445034
3.
Banco di Sardegna Sassari
 8624470507-37
4.
Buducnost VOLI Podgorica
 7615457514-57
Grupa G
 Zespół PktMZPdp+/-
1.
UNICS Kazan
 1064246043228
2.
BC Zenit St. Petersburg
 9633439479-40
3.
Strasbourg
 963345043317
4.
CEZ Nymburk
 8624454459-5
Grupa K
 Zespół PktMZPdp+/-
1.
FC Bayern München
 1266053443797
2.
Brose Baskets Bamberg
 9633444474-30
3.
Dijon
 8624453498-45
4.
Union Olimpija
 7615473495-22
Grupa L
 Zespół PktMZPdp+/-
1.
PGE Turow Zgorzelec
 1165155349954
2.
Lietuvos Rytas
 963355151437
3.
Telenet BC Oostende
 8624474506-32
4.
Baloncesto Sevilla
 8624473532-59
Grupa M
 Zespół PktMZPdp+/-
1.
Pinar Karsiyaka
 1266053846375
2.
Paris-Levallois
 9633485486-1
3.
Besiktas Integral Forex
 8624444488-44
4.
Neptunas Klaipeda
 7615469499-30
Grupa N
 Zespół PktMZPdp+/-
1.
Lokomotiv Kuban
 1266049241676
2.
Valencia Basket Club
 963349045931
3.
CSU Asesoft Ploiesti
 8624469529-60
4.
Nancy
 7615411458-47
 
 
 
Wyniki na żywo dostępne na:
iPhone  -  iPad


 
Najczęściej oglądane Zawody
Ligue 1
Bundesliga
Champions League
US Open
Liga
Wimbledon
Serie A
Premier League
Roland Garros
Najczęściej oglądane Drużyny
 
Najczęściej oglądane Zawodnicy